پودر دکلره هونما

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2442

ناموجود

معرفی

پودر دکلره هونما

بررسی تخصصی

پرو ویتامین B5 فرمول مغذی عمیق مناسب برای انواع رنگدانه های موثر برای پاک شدن همزمان مو از مو براق کننده استایل درخشان فرمول منحصر به فرد سریع بدون مراقبت از سلامت جسمی و روحی آرایشگر آرایشگر از مو برای الهام گرفتن برای ایجاد فضای چرخش آزاد. طریقه استفاده: پس از استفاده از مخلوط، یک قسمت از شیر اکسیژن pl 25 Matua را بردارید.

فرمول تغذیه کننده عمیق در پرو ویتامین B5 برای انواع مو مناسب است. همه نوع در موثر برای از بین بردن از مو در همان زمان. بلکه از موها نیز مراقبت می کند. فرمول Bright fal Aunque به سرعت بدون مراقبت از گرد و غبار. از سلامت جسمی و روانی آرایشگر WiHair برای الهام گرفتن و خلاقیت برای ارائه فضای نوسان رایگان محافظت کنید. استفاده: پودر ساحل تاو، 15 مخلوط شیر اکسیژن، پس از مخلوط می توان استفاده کرد. توجه: Tu reizeS باید در مشاهدات بعدی آرایشگر حرفه ای مو باشد تا از مو بیش از حد جلوگیری شود.

ویتامین B-5 اصلی، فرمول بسیار مغذی، رنگدانه های سازگار در از بین بردن مو موثر است.اما مواظب موهای B باشید یا فضای خالی برای الهام گرفتن و خلاقیت آرایشگران فرمول منحصر به فرد Mtade، مراقبت سریع بدون پودر.سلامت فیزیکی و نعناع و سفید شده را بگیرید پودر و پراکسید هیدروژن را به نسبت 1:5 مخلوط کنید تا مخلوط را بدانید. توجه: یک چرخش کامل باید حتی در زمان پیاپی بعدی رعایت شود تا از مصرف بیش از حد موی مروارید جلوگیری شود.

 در صورت تماس با چشم با آب فراوان بشویید و ادامه دهید

مشخصات

ویژگی های جدید

 • کشور تولید کننده
  برزیل
 • حجم / وزن
  1000 میلی گرم
 • نوع بسته بندی
  قوطی فلزی
 • رنگ پودر
  آبی
 • کد کالا
  2442
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2442
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید