اولاپلکس 100 میل - Olaplex
اولاپلکس 100 میل - Olaplexاولاپلکس 100 میل - Olaplexاولاپلکس 100 میل - Olaplex

مجموعه مراقبت از مو اولاپلکس مدل Traveling Stylist Kit حجم 100 میلی لیتر بسته 3 عددی

OLAPLEX - TRAVELING STYLIST KIT
۱ از ۵ (۱ رای)
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2490
۱,۵۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۰۰,۰۰۰

معرفی

کیت احیای مو 100 میل 

ساخت کشور آمریکا 

بررسی تخصصی

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس ریموور نیست. اولاپلکس کراتین نیست. اولاپلکس دکلره نیست.
فرمول اولاپلکس کاملا منحصر به فرد هست و با هیچ پلکس دیگری قابل مقایسه نیست اولاپلکس پیوندهای دی سولفیدی مو را ترمیم می کند.
اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ،اتوی مو،رنگ،دکلره و…را برقرار می کند. و این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده ای هستند،می دهد که با خیال آسوده موهای خود را به هر رنگی که می خواهند در آورند،بدون نگرانی از آسیب دیدگی مجدد و ضمن اینکه آسیب دیدگی های قبلیشان هم از بین می رود اولاپلکس در واقع معجزه در رنگ هست ،که این ضمانت رو به شما میده که موها بدون آسیب به روشنترین پایه برسه ومناسب موهای مشکی وشرابی شده وضعیف اولاپلکس این موقعیت رو به شما میده که موها را بلوند کنید اما کاملا متفاوت وکاملا براق اولاپلکس چیست اولاپلکس محصول کشور آمریکا و اختراع دکتر اریک بریسلی (دکترای مواد) و دکتر کریگ هوگر (دکترای شیمی) میباشد اولاپلکس فاقد سیلیکون ، سولفات ، آلدئید ، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد. پس کاملا مشخص است که با سایر موادی که قبلا در بازار بوده یا مواد مشابه سایر برندها تفاوت چشمگیری دارد. اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ ، اتوی مو ، رنگ و دکلره را مجددا برقرار می کند.

روش استفاده از اولاپلکس

در هنگام استفاده از دکلره هر 30 گرم دکلره نیاز به استفاده از 7/5 میل از محلول شماره 1 می باشد.به عبارت دیگر مثلا اگر از 60 گرم دکلره با توجه به میزان و حجم مو میخواهید استفاده کنید باید 15 میل از مایع شماره 1 را در داخل مخلوط اکسیدان و پودر دکلره ریخته و عمل دکلره را انجام دهید. سپس بعد از شستشو مواد از روی موها محلول شماره 2 را مانند ماسک مو روی موها ماساژ میدهیم و 15 دقیقه صبر میکنیم سپس با آب ولرم موهای خود را بشویید

اولاپلکس این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده هستند میدهد که با خیال آسوده موهای خود را به هر رنگی در آورند ،بدون نگرانی از آسیب مجدد مو و نیز اولاپلکس آسیب های قبلی را از بین خواهد برد.

روش استفاده تخصصی در موارد یک و دو و سه به طور کامل و جداگانه توضیح داده شده است.

موارد استفاده اولاپلکس

 • استفاده در رنگ مو
 • استفاده در پودر دکلره
 • استفاده انحصاری برای اولاپلکس تراپی(قویترین درمان بعد از آسیب های ناشی از دکلره،رنگ،اتو و براشینگ مو…)
 1. آموزش استفاده در رنگ مو
  ابتدا رنگ مورد نظر باید با اکسیدان یا فعال کننده رنگ به خوبی ترکیب شده(به مدت 5 دقیقه)سپس در ازای هر 100 میل رنگ مقدار 3/75 میلی لیتر (1/8 oz) از اولاپلکس شماره 1 به مخلوط رنگ اضافه شده دوباره خوب مخلوط شود سپس مو رنگ آمیزی میگردد.
 2. آموزش استفاده اولاپلکس در پودر دکلره
  برای دکلره کردن مو یا آمبره و بالیاژ کردن مو متوسط پودر دکلره ابتدا مقدار 30 گرم
  پودر دکلره باید با اکسیدان یا فعال کننده ( اکسیدان های 6٪‏،9٪‏،12٪‏ ) پودر به خوبی مخلوط ( به مدت 5 دقیقه )شود . سپس از اولاپلکس شماره 1 به مقدار 7/5 میلی لیتر (1.4 oz) به مخلوط اضافه بعد بخوبی مخلوط و سایر مراحل روشن کردن مو را انجام می دهید.توجه
  اگر برای انجام روشن کردن مو مقداری بیشتر از 30 گرم مورد نیاز می باشد می بایست مخلوط های حاصل در ظروف جداگانه تهیه شوند زیرا مقدار اولاپلکس (7/5 میلی لیتر) فقط در 30 گرم پودر فعال می شوند.
  (به طور مثال اگر مویی به 90 گرم پودر روشن کننده احتیاج داشته باشد باید در سه ظرف جداگانه 30 گرمی مخلوط گرفته شود)بعد از روشن کردن مو، موها به طور کامل آبکشی ( از نرم کننده یا شامپو یا مواد تمیز کننده استفاده نشود) سپس با حوله ( بدون استفاده از سشوار ) رطوبت موها گرفته شود به طوری که 15 الی 20 درصد از رطوبت مو باقی مانده باشد مو را با اولاپلکس شماره 2 آغشته کرده و به مدت 15 الی 20 دقیقه رو به پایین به خوبی ماساژ دهید و در انتها با یک کلاه رنگ موها پوشانده شده و به مدت 1 الی 2 ساعت صبر کنید و سپس موها آبکشی و کاملا خشک کنید بعد در انتها درصورت نیاز به رنگساژ مدنظر میتوانید رنگساژ کنید.

  • برای استفاده از کرم های روشن کننده کننده میزان 45 گرم از کرم با 7.5 میلی لیتر از اولاپلکس شماره 1 لازم می باشد و تمام مراحل بالا در مورد کرم دکلره صادق می باشد
  • برای نتیجه عالی در کار استفاده از مواد (بیرنگ کننده های مو و اکسیدان)اصل و اورجینال الزامی می باشد و دقت در مقدار لازم نه کمتر و نه بیشتر بودن خیلی مهم است.بهتر است از ترازو برای میزان دکلره خصوصا استفاده کنید تا مقدار30 گرم و 7/5میل کاملا رعایت شود.
 3. استفاده صرفا جهت اولاپلکس تراپی (قویترین درمان بعد از آسیب های ناشی از دکلره،رنگ،اتو و براشینگ مو…)
  اولاپلکس تراپی قویترین روش برای بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده قبلی که در اثر دکلره ،رنگ،اتو و براشینگ مو می باشد که تا بحال در جهان ارائه شده است.مقدار مواد استفاده شده در اولاپلکس تراپی بستگی به اندازه موی سر شخص متفاوت می باشد لازم به ذکر است مقدار ذکر شده در قسمت ذیل برای افرادی که موی سر آنها تا شانه می باشد توصیه میگردد(بستگی به اندازه و حجم مو مقدار استفاده شده متفاوت می باشد)ابتدا موها آبکشی (بدون شامپو و نرم کننده) شده و با حوله (بدون سشوار) خشک گردیده تا مو 15 الی 20 درصد رطوبت داشته باشند سپس مقدار 15 میلی لیتر (1/2 oz) از اولاپلکس شماره 1 با مقدار 85 میلی لیتر آب مقطر (یا آب جوشانده سرد)در ظرف اسپری مانند خوب مخلوط(به مدت 5 دقیقه)وسپس به موها اسپری گردیده و به مدت 10دقیقه ماساژ داده شود و بلافاصله اولاپلکس شماره 2(به مقدار 30 میلی لیتر)به موها زده شده به مدت 20 دقیقه رو به پایین ماساژ داده شود و بعد کلاه رنگ روی موها گذاشته شده و به مدت 1 الی2 ساعت مکث گردیده و با شامپو یا نرم کننده مورد علاقه تان موها را آبکشی یا شسته و خشک کنید.

مشخصات

ویژگی های جدید

 • خصوصیت
  ترمیم ساقه مو
  ترمیم ریشه مو احیا
 • حجم
  100 میلی گرم
 • مناسب
  موهای آسیب دیده
  موهای خشک موخره سوخته به علت دکلره کشسان
 • حاوی
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  ---
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  B5 - A - E
 • کشور مبدا برند
  ایالات متحده آمریکا
 • کشور تولید کننده
  ایالات متحده آمریکا
 • شماره مجوز
  ایالات متحده آمریکا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو آمریکا
 • سایر توضیحات
  کیت مسافرتی اولا پلکس دارا یک عدد شماره یک و دو عدد شماره دو می باشد
 • کد کالا
  2490
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

۱ از ۵
از مجموع ۱ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
۱.۰

جنس اصلی است یا فرعی

جمعه 9 دی 1401 ساعت 18:24:49
کتایون فخاری

سلام آیا جنس این محصول اصلی است یا فرعی

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2490
۱,۵۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید